Logo

Şirketimiz, geçmiş yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve sektör deneyimleri sonucunda 2008 yılında Promocity Promosyon Ürünleri A.Ş. ünvanlı kurumsal bir firma olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda pazarlama politikalarını oluşturan Promocity Promosyon Ürünleri A.Ş. çok kısa bir zaman içeresinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

İstoç Oto Ticaret Merkezi Tem Plazada, tem otoyoluna cephe olan Şirket Merkezimiz, depolama, baskı ve sevkiyat birimini bünyesinde barındıran Güneşli Operasyon Merkezimiz, birlikte koordinasyonu sağlayarak tüm işlemleri alanında uzman personelimiz ile kendi bünyesinde çözmektedir.

Üretim alanında yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde plastik enjeksiyon, deri ve kağıt mamullerden olmak üzere sektöre 50’nin üzerinde yeni ürün kazandırılmıştır.

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden firmamız son dönemde firmaların tercihleri olan powerbank, usb bellek, şarj kablosu ve şarj üniteleri gibi alanlarda ithalatlarla yine alanında uzman ve öncü hale gelmiştir.

Üretim, ithalat ve tedarik ettiği ürünlerin ihracatı konusunda da deneyimleri olan firmamız, KIBRIS, AZERBAYCAN, ÖZBEKİSTAN, KAZAKİSTAN, ALMANYA, FRANSA, HOLLANDA, AVUSTURYA, BELÇİKA, İNGİLTERE, İTALYA, BİRLEŞİK KRALLIK, SLOVAKYA, BULGARİSTAN, BOSNA HERSEK, MACARİSTAN, MAKEDONYA, ROMANYA, GÜRCİSTAN, HIRVATİSTAN, FAS gibi ülkelere ihracatlar gerçekleştirmiştir.

Tüm süreçlerde müşteri tarafından bakmayı firma ilkesi edinmiş olmamız sebebiyle reklam,tanıtım ve pazarlama süreçlerinde müşterilerimize rehberlik etmek ve bilgi birikimlerimizi paylaşmak bizleri hep daha ileriye taşımaktadır.